Wycena i planowanie

Od tego wszystko się zaczyna.

Darmowa i niezobowiązująca wycena przeprowadzek – przedstawiamy Państwu koszt wykonania przeprowadzki na podstawie informacji zebranych podczas wizji lokalnej, rozmowy telefonicznej lub korespondencji e-mail; szacujemy czas, zakres potrzebnych prac, proponujemy odpowiednią ilość ludzi. 

Wstępne rozmowy to najlepszy czas, aby:

  • określić zakres wzajemnych prac w okresie poprzedzającym przeprowadzkę;
  • zgłosić zapotrzebowanie na kartony i inne materiały potrzebne do spakowania mienia;
  • poinformować nas o możliwych utrudnieniach - czy np. podczas wnoszenia lodówki trzeba było odkręcić drzwi lub zdemontować narożnik, aby wszedł do pokoju itd.
  • dopytać się o schemat pakowania rzeczy i szykowania ich do wywozu - jeżeli to Państwo będą się tym zajmować;
  • poinformować o chęci podpisania umowy, wystawieniu faktury unijnej itd.

 

W Szczecinie, Policach, Gryfinie, Pyrzycach, Stargardzie Szczecińskim, Goleniowie i pobliskich miejscowościach często pojawiamy się na osobistej wycenie, która jest bardzo przydatna zwłaszcza przy ustalaniu konkretnej kwoty za przeprowadzkę. W dalszych miejscowościach - jeżeli termin na to pozwala - jesteśmy przy okazji realizowania przeprowadzek. Jeżeli czasu jest jednak zbyt mało, wycenę przedstawiamy na podstawie danych przekazanych przez Klientów, najlepiej w formie spisu przesłanego do nas e-mailem.

 

Planowanie przeprowadzki jest tak naprawdę częścią składową każdej usługi, ale jego dokładne rozpisanie następuje przy przeprowadzkach trwających kilka dni, przeważnie firmowych. Wtedy duże znaczenie ma kolejność dostarczanych mebli, ich rozmieszczenie w odpowiednich pomieszczeniach wraz z rzeczami osobistymi pracowników. Tutaj drobny błąd może spowodować bardzo duże zamieszanie i opóźnić rozpoczęcie pracy firmy.