Przeprowadzki prywatne

Spokojnie. Z nami to tylko przeprowadzka.

Staramy się, aby przeprowadzki były jak najmniej stresujące. Szczecin, Świnoujście, Berlin – ekipy RE-TRANS wszędzie podchodzą do powierzonego im zadania rzeczowo i ze spokojem.

Przeprowadzka kompleksowa, standardowa czy ekonomiczna? – my nie zamykamy naszej oferty w schematach. Każda przeprowadzka wymaga indywidualnego podejścia, ciężko stworzyć do nich kategorie.

W początkowej fazie (wyceny i planowania) przeprowadzki uzgodnimy zakres prac, który będziemy wykonywać. Mogą Państwo wybierać pomiędzy wieloma składowymi takimi jak pakowanie mienia, demontaż rzeczy gabarytowych, montaż mebli w docelowym miejscu itd. Do zleconych nam prac używamy materiałów wysokiej jakości, a przeprowadzki realizowane są samochodami przystosowanymi do przewozu mebli, sprzętu RTV, AGD itp.

Zdarza się, że nagle w trakcie przeprowadzki okazuje się, że jeszcze jest do zabrania komplet opon z piwnicy lub dawno zapomniany schowek na strychu – prosimy się nie martwić. Postaramy się, aby wszystko dojechało bezpiecznie do celu.

W trakcie ustawiania rzeczy na wskazane miejsca usuwamy materiały zabezpieczające i utylizujemy je we własnym zakresie. Jeżeli wypożyczyliśmy kartony, umówimy się na dogodny termin, aby je od Państwa odebrać. Na koniec poprosimy o sprawdzenie czy na pewno wszystko stoi na swoim miejscu – może trzeba jednak coś znieść, przenieść?

Z nami naprawdę może to być tylko przeprowadzka!